KONST / Litografier / Färglitografi 15286381
nr 1528 6381
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Sunnan. Signerad, numrerad 352/360, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 46x39 cm, yttermått inklusive ram: 62x53 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:15:51
16/3 14:56:23
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö